< < Öğrenciler İçin Formlar
-->

Öğrenciler İçin Formlar

Fakültemize kayıtlı öğrenciler; (1) Öğrenci Belgesi, (2) Transkript Belgesi, (3) Öğrenci Disiplin Belgesi, (4) Askerlik Belgesi taleplerini Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinden kullanıcı adı ve şifrelerini girerek istekte bulunabilirler. İmzalandıktan sonra elektronik imzalı ve barkodlu olarak sistemden çıktı alabilirler. Bir dönemde en fazla 4 kez belge talep edilebilir. Ayrıca ıslak imzalı mühürlü belge talepleri dikkate alınmayacaktır.

* * *

Diğer taleplerle ilgili olarak ekteki uygun dilekçe örneklerini hazırlayıp imzaladıktan sonra 0374 253 45 21 nolu faksa veya tarayıcıdan tarama yaparak  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresine gönderilmesi yeterlidir.

* * *

Ekte olmayan belge talepleri için örnek bir dilekçe formatı aşağıdaki şekildedir:

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığına
Fakülteniz ......... Bölümü .......... numaralı öğrencisiyim. ............ belgesini imzalı mühürlü olarak ............. mail adresime göndermenizi rica ederim.
Öğrencinin Adı Soyadı: ............
Cep Telefonu: ..............

 

  • Adres: Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi  14030 Gölköy BOLU
  • Tel: +90 374 254 10 00 Fax: +90 374 253 45 21
  • Email: iibf ibu.edu.tr
Top