2020-2021 Bahar Dönemi Ders Kayıtlarının Tamamlanması / Microsoft Teams ile Planlanan Derslere Giriş hk.

08 Mart 2021
Ders kayıtları transkriptlere işlenmiştir. ÜBYS'de tarihsel not dökümünde 2020-2021 Bahar Döneminde derslerinizi görebilirsiniz.
 
Öğrenciler, mazeretleri ilgili yönetim kurulu kararı ile kabul edildiği takdirde, derslerin başladığı ilk üç hafta sonuna kadar ders kaydı ve ders kaydına ders ekleme veya ders silme işlemi yapabilirler. Bu tarihten sonra hiçbir işlem yapılmaz (Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Önlisans, Lisans Eğitim-Öğretim Yönetmeliği, Madde 10 / 3).
 
 
Microsoft Teams şifrenizi sıfırlamak için http://ibuzem.ibu.edu.tr/sifre/ adresini kullanabilirsiniz.
 

http://ibuzem.ibu.edu.tr/duyuru-detay.php?s=ec8956637a99787bd197eacd77acce5e adresinde yer alan videodaki işlemleri yapmanıza rağmen Microsoft Teams'e giriş sorunu devam ederse öğrenci no, ad-soyad bilgilerinizi Microsoft Teams giriş sorunu başlığıyla This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-posta adresine gönderebilirsiniz.

 

Öğrenci e-postaları hakkında ayrıntılı bilgiye http://www.ibu.edu.tr/ogrenci-eposta adresinden ulaşabilirsiniz.

 

ÜBYS'de gözükmesine rağmen İBUZEM üzerinde gözükmeyen dersiniz varsa ibuzem.ibu.edu.tr adresinden canlı desteğe yazabilir ya da This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine "İBUZEM'de gözükmeyen ders" başlığı ile öğrenci no, ad-soyad, ders adı, öğretim üyesi bilgilerini e-posta ile gönderebilirsiniz.
 

ÜBYS'de tanımlı e-postanızı ve Microsoft Teams hesabınızı ders öncesinde ve sonrasında kontrol etmeniz gerekmektedir.

 

 
Öğrencilerimize duyurulur.

 

Top